Witamy!


 

Willa Kliper Trzesacz

Wczasy nad morzem

Zarezerwuj wczasy nad morzem

Praca nad morzem

Facebook/Willakliper

 

COVID19

W związku z epidemią COVID19 Willa Kliper  działa  zgodnie  z aktualnymi  wytycznymi rządowymi i GIS o funkcjonowaniu hoteli ,pensjonatów , obiektów noclegowych i restauracji oraz opracowanymi procedurami bezpieczeństwa sanitarnego i zdrowotnego dla strefy ,hotelowej, gastronomicznej i pracowniczej.

Newsletter

Twoje imię*:
Twój email:
* Zgadzam się z Polityką Prywatności

Willa Kliper Trzęsacz to więcej niż hotel: to komfortowe noclegi nad morzem w domowej i serdecznej atmosferze!

Willa Kliper, to rodzinny pensjonat z mini SPA położony nad Morzem Bałtyckim, w Trzesaczu, uroczym miasteczku słynącym z ruin kościoła na klifie. Realizujemy pobyty indywidulane i grupowe, zarówno na weekend jak i wczasy nad morzem.

 

Poznaj krainę, w której zatrzymał się czas i nie trzeba się spieszyć. Poznaj miejsce, w którym nareszcie można się dobrze wyspać, a każdy poranek niesie zapach ciepłego pieczywa i świeżo parzonej kawy. Gdzie można podejrzeć jakie ryby przywieziono dziś z przystani rybackiej i okolicznych łowisk, i delektować się ich smakiem. Gdzie można wrócić do starych książek sprzed lat na tarasie skąpanym w zapachu lawendy. Tylko chwila dzieli od czystej i bezpiecznej plaży, wystarczy na przejście z leżakiem pod pachą. Gdzie koi dobroczynne morskie powietrze i serdeczność otaczających Cię osób. Poczuj komfort w dużych pokojach i apartamentach.
Willa Kliper Trzęsacz: poznaj miejsce gdzie powstają dobre wspomnienia!

Zarezerwuj już terazZapraszamy na pokład!
 

 

Przyjazd:

Wyjazd:

Osób: