Tawerna Kliper Trzęsacz nad morzem - Szef kuchni poleca!Witamy!


 

Willa Kliper Trzesacz

Wczasy nad morzem

Zarezerwuj wczasy nad morzem

Praca nad morzem

Facebook/Willakliper

 

COVID19

W związku z epidemią COVID19 Willa Kliper  działa  zgodnie  z aktualnymi  wytycznymi rządowymi i GIS o funkcjonowaniu hoteli ,pensjonatów , obiektów noclegowych i restauracji oraz opracowanymi procedurami bezpieczeństwa sanitarnego i zdrowotnego dla strefy ,hotelowej, gastronomicznej i pracowniczej.

Newsletter

Twoje imię*:
Twój email:
* Zgadzam się z Polityką Prywatności

Tawerna Kliper: stylowa restauracja nad morzem

Restauracja Trzęsacz

 

Smacznie i zdrowo!

 

Tawerna Kliper to tradycyjna, polska kuchnia, dania rybne, grillowane, z pieca. Serwujemy dania z ryb bałtyckich i słodkowodnych, pochodzącychpołowów okolicznych przystani. Nasze potrawy przyrządzamy z naturalnych, regionalnych i sezonowych produktów.

 

Naszą referencją jest wielu zadowolnych klientów, a na potwierdzenie zapraszamy do zapoznania się z wpisem w portalu Smaki Życia prowadzonym przez Magdę Gessler: "Kliper w Trzęsaczu"

 

Tawerna Kliper: jest dostępna zarówno dla naszych Gości jak i dla Gości z zewnątrz. Serwujemy przepyszne śniadania w formie bufetu oraz obiady z daniami do wyboru, w systemie restauracyjnym

 

Restauracja nad morzem. Sala na bankiety.

 

Bar w kształcie żaglowca: oferuje drinki i koktajle z czterechstron świata, herbaty i kawy.

Lobby Room:jest to wspaniałe miejsce na relaks przy filiżance kawy lub herbaty, deserze lub koktajlu. W zacisznym klimacie wygodnych skórzanych kanap można spokojnie czytać codzienną prasę, lub obejrzeć poranne wiadomości.

Taras: Latem zapraszamy na słoneczny taras, gdzie w weekendy odbywa się grillowanie.

Wakacje z dziećmi: w Tawernie znajduje się fotelik dla dziecka, w pobliżu znajduje się kącik zabaw dla dzieci. Menu Tawerny zawiera dania i przysmaki przygotowanie z myślą o najmłodszych nad morzem.

Grupy zorganizowane: Do Państwa dyspozycji oddajemy salę na 60 osób. Przygotowujemy i obsługujemy:

·  Integracje nad morzem
·  Wesela, komunie, chrzciny nad morzem
·  Imprezy spotkania bankiety nad morzem

 

Sala na wesele nad morzem

 

»»» zapytaj o ofertę

»»» zarezerwuj salę