Witamy!


 

Willa Kliper Trzesacz

Wczasy nad morzem

Zarezerwuj wczasy nad morzem

Praca nad morzem

Facebook/Willakliper

 

COVID19

W związku z epidemią COVID19 Willa Kliper  działa  zgodnie  z aktualnymi  wytycznymi rządowymi i GIS o funkcjonowaniu hoteli ,pensjonatów , obiektów noclegowych i restauracji oraz opracowanymi procedurami bezpieczeństwa sanitarnego i zdrowotnego dla strefy ,hotelowej, gastronomicznej i pracowniczej.

Newsletter

Twoje imię*:
Twój email:
* Zgadzam się z Polityką Prywatności

Imprezy okolicznościowe, Wesela, komunie, inne

Wesele nad morzem

Ślub nad morzemLokalizacja i wystrój Restauracji „Tawerna Kliper” nadadzą przyjęciu weselnemu niezwykłej atmosfery. Na podstawie naszych doświadczeń w organizacji przyjęć weselnych stworzyliśmy dla Państwa kompleksową ofertę obsługi uroczystości weselnej wraz z noclegami dla 60 GościZapytaj o ofertę.

 

 

Komunia nad morzem

Komunia nad morzemW Tawernie Kliper odnajdziecie Państwo idealne miejsce na wyjątkowe przyjęcie komunijne Waszego Dziecka. Dzięki niepowtarzalnemu wystrojowi i oprawie Ten Dzień z pewnością na zawsze pozostanie w pamięci Waszych pociech. Zapytaj o ofertę.

 

 

 

Imprezy nad morzem

Imprezy nad morzemTawerna Kliper to idealne miejsce na kameralne imprezy urodzinowe, romantyczne zaręczyny, uroczysty jubileusz, lub spotkanie z przyjaciółmi po latach. Organizujemy przyjęcia okolicznościowe do 60 osób wraz z nocegiem. Zapytaj o ofertę.