Romek Puchowski

Piotr ResteckiWitamy!


 

Willa Kliper Trzesacz

Wczasy nad morzem

Zarezerwuj wczasy nad morzem

Praca nad morzem

Facebook/Willakliper

 

COVID19

W związku z epidemią COVID19 Willa Kliper  działa  zgodnie  z aktualnymi  wytycznymi rządowymi i GIS o funkcjonowaniu hoteli ,pensjonatów , obiektów noclegowych i restauracji oraz opracowanymi procedurami bezpieczeństwa sanitarnego i zdrowotnego dla strefy ,hotelowej, gastronomicznej i pracowniczej.

Newsletter

Twoje imię*:
Twój email:
* Zgadzam się z Polityką Prywatności

Festiwal Muzyki Gitarowej

XVIII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL I KONKURS MUZYKI GITAROWEJ

26.V - 28.V 2016 TRZĘSACZ
 

Międzynarodowy Festiwal Muzyki Gitarowej jest to prestiżowa impreza muzyczna, na której występują najwybitniejsi artyści muzyki instrumentalnej z całego świata. Atrakcją festiwalu jest również konkurs gitarowy, warsztaty i prelekcje mistrzów.

Impreza ta odbywa się w Trzęsaczu, w pięknym, neogotyckim kościele ps.Miłosierdzia Bożego, umiejscowionym w malowniczym, zabytkowym parku. Wspaniała lokalizacja nadaje tej uroczystości niezwykły i niemal magiczny charakter.Festiwal odbędzie się w długi weekend święta Bożego Ciała w maju w dniach: 26.V - 28.VI. 2016r.  Oprócz wspaniałych koncertów muzyki granej na żywo przez wybitnych wirtuozów z Polski i zagranicy, w czasie festiwalu odbęda się lekcje mistrzowskie i konkurs młodych talentów.


 


"edycja festiwalu będzie prawdziwym świętem gitary, a prezentacje młodych wykonawców i wysoki poziom koncertujących muzyków zapewnią uczestnikom wiele niezapomnianych wrażeń"

Festiwal GitarowyWspaniała atmosfera koncertowania panuje i u nas! Co roku planujemy dla Państwa niespodziankę związaną z festiwalem. W minionych latach swoja obecnościa zaszczycili nas Romek Puchowski, duet gitarowy Los Desperados, Monika Lidke, Shez Raja i Piotr Restecki, Jakub Niedoborek i Jakub Polanowski, którzy zagrali w tawernie niezapomniane i wspaniałe koncerty.

 

W Willi Kliper odbędą się Nocne serenady!

Dla naszych Gości wstęp gratis!

 

Serdecznie zapraszamy miłośników duetu i muzyki instrumentalnej! Życzymy wspaniałych i niezapomnianych wrażeń. Na czas trwania festiwalu przygotowaliśmy korzystną ofertę na wypoczynek w Willi Kliper. Mamy nadzieję, że prócz wizyty na Festiwalu Gitarowym zakosztują Państwo uroków Morza Bałtyckiego i odpoczną nad morzem.

 

Już dziś zarezerwuj nocleg w czasie trwania festiwalu: 91 386 25 84.

 

Źródła:
Agencja Artystyczna "Preludio" Cezary Strokosz
You Tube - Raineruser

You Tube - Matematyk21

Festiwal Gitarowy - oficjalny blog serwisu
Festiwal Gitarowy - oficjalna strona serwisu