Witamy!


 

Willa Kliper Trzesacz

Wczasy nad morzem

Tanie pokoje nad morzem

Blog o Trzesaczu nad morzem

Praca nad morzem

Patrnerzy, linki

Zarezerwuj wczasy nad morzem

Facebook/Willakliper

Google plus

Facebook/Willakliper

 

COVID19

AKTUALNOŚCI

 

Wakacje w Willi Kliper 2020

-- W związku z epidemią COVID19 Willa Kliper  działa  zgodnie  z aktualnymi  wytycznymi rządowymi i GIS o funkcjonowaniu hoteli ,pensjonatów , obiektów noclegowych i restauracji oraz opracowanymi procedurami bezpieczeństwa sanitarnego i zdrowotnego dla strefy ,hotelowej, gastronomicznej i pracowniczej.

Newsletter

Twoje imię*:
Twój email:
* Zgadzam się z Polityką Prywatności

Monika Lidke & Shez Raja

lidke-raja2

 

20 czerwca odbędzie się niezwykły koncert kameralny jakiego jeszcze nie było: Monika Lidke i Shez Raja. Koncert odbędzie się w Tawernie w Willi Kliper, luksusowym domu wypoczynkowym w Trzęsaczu.

 

Monika Lidke to wspaniała wokalistka, autorka muzyki i tekstów, pochodząca z Polski i mieszkająca Londynie. Jej muzyka to "Jazz i folk połączony z francuskimi i polskimi akcentami oraz latynoamerykańskimi dźwiękami". „Piękna, delikatna, uzależniająca. Nie mogę się uwolnić od tej muzyki. Po prostu samo dobre" - tak opisuje jej twórczość Marek Niedźwiecki.

 

 

Shez Raja to wirtuoz gitary basowej, również mieszkający w Londynie. Jego styl to magiczna mieszanka muzyki z gatunków m.in: indo-jazz, funk, regge.

 

 

20 czerwca zagrają wspólnie autorskie piosenki z najnowszej płyty Moniki Lidke: ”Gdybym miała Ciebie opisać”. To będzie wspaniały koncert na żywo, niezapomniane wydarzenie Festiwalu Gitarowego w Trzęsaczu nad morzem!

 

Wstęp wolny

 

Koncert Moniki Lidke i Shez Raja
21.06.2014 godz.22:30
Willa Kliper
ul. Łąkowa 3
72-344 Trzęsacz
tel. 91-386-25-84