Witamy!


 

Willa Kliper Trzesacz

Wczasy nad morzem

Tanie pokoje nad morzem

Blog o Trzesaczu nad morzem

Praca nad morzem

Patrnerzy, linki

Zarezerwuj wczasy nad morzem

Facebook/Willakliper

Google plus

Facebook/Willakliper

 

COVID19

AKTUALNOŚCI

 

Wakacje w Willi Kliper 2020

-- W związku z epidemią COVID19 Willa Kliper  działa  zgodnie  z aktualnymi  wytycznymi rządowymi i GIS o funkcjonowaniu hoteli ,pensjonatów , obiektów noclegowych i restauracji oraz opracowanymi procedurami bezpieczeństwa sanitarnego i zdrowotnego dla strefy ,hotelowej, gastronomicznej i pracowniczej.

Newsletter

Twoje imię*:
Twój email:
* Zgadzam się z Polityką Prywatności

Kliper 2013: Los Desperados

NOCNA SERENADA
LOS DESPERADOS

31.V.2013, godz. 22:00
Willa KLiper - Tawerna, ul. Łąkowa 3 Trzęsacz
 

Duet tworzą Marcin Czarnecki i Piotr Dębowski. Obaj są absolwentami Akademii Muzycznej w Łodzi i grają ze sobą od wielu lat. Ich instrumenty to: gitara elektroklastyczna i elektroakustyczna. Los Desperados jest znany na całym świecie z "Marsza Tureckiego" A.Mozarta, którego grają oboje na 4 ręce... na jednej gitarze!Duet ma bardzo bogaty repertuar. W ich wykonaniu można usłyszeć od dynamicznych utwórów po romantyczne ballady. W swoim repertuarze mają m.in. utwory Paganiniego, Bacha, Mozarta, Chopina, Metheny'ego, D.Reinhardt'a, Ch.Badena, P.Desmonda, czy znane utwory muzyki filmowej, np. "Zorba", czy "The Pink Panther". Artyści wydali własne płyty: "Wielkie przeboje w wersji gitarowej", "World Greatest Hits" i "Inspirations". Mimo tak wielkiej różnorodności granych utworów, duet ten cechuje doskonała aranżacja i perfekcyjne wykonanie utworów.

 

Los Desperados to duet gitarowy światowej klasy, wielokrotnie wyróżniany nagrodami i pierwszymi miejscami w plebiscytach. Są to m.in:
- I miejsce wg. "Świata Gitary" jako "Najlepszy Polski Zespół Gitarowy 2005"
- I miejsce w plebistycie czytelników magazynu "Gitara i Bas" '99
- II miejsce jako "Najlepsza polska płyta gitarowa" dziesięciolecia

 


"ich gra to techniczne perfekcja, świetne brzmienie i niesamowita witalność, które zjednują sobie zagorzałych fanów wypełniających koncertowe sale po brzegi"

 

Duet Los Desperados gościł na wielu koncertach w Polsce i na świecie, m.in. we Francji, Włoszech, Niemczech, czy USA. W tym roku Artyści zaszczycili swoją obecnością Festiwal Gitarowy i Tawernę Kliper w Trzęsaczu, gdzie zagrali  kameralny koncert na żywo.

Koncert Los Desperados w Tawernie KliperNocna serenada w Tawernie Kliper w Trzęsaczu

Festiwal Gitarowy Trzęsacz nad morzemLos Desperados

Źródła:
Oficjalna strona Los Desperados