Witamy!


 

Willa Kliper Trzesacz

Wczasy nad morzem

Tanie pokoje nad morzem

Blog o Trzesaczu nad morzem

Praca nad morzem

Patrnerzy, linki

Zarezerwuj wczasy nad morzem

Facebook/Willakliper

Google plus

Facebook/Willakliper

 

COVID19

AKTUALNOŚCI

 

Wakacje w Willi Kliper 2020

-- W związku z epidemią COVID19 Willa Kliper  działa  zgodnie  z aktualnymi  wytycznymi rządowymi i GIS o funkcjonowaniu hoteli ,pensjonatów , obiektów noclegowych i restauracji oraz opracowanymi procedurami bezpieczeństwa sanitarnego i zdrowotnego dla strefy ,hotelowej, gastronomicznej i pracowniczej.

Newsletter

Twoje imię*:
Twój email:
* Zgadzam się z Polityką Prywatności

Romek Puchowski

Romek PuchowskiRomek Puchowski to wokalista, instrumentalista, songwriter – wszechstronna muzyczna osobowość, który koncertował w Willi Kliper latem 2012roku.

Solista, lider i twórca alternatywnej formacji Von Zeit, członek międzynarodowych projektów muzycznych. Jego instrumentarium to: gitara DOBRO, gitary akustyczne, bas, iPhone. Miłośnik techniki slide. Harmonijnie łączy w swojej twórczości tradycję i awangardę.
 


Jego solowe koncerty przepełnione pozytywną energią. Łączy dźwięki akustycznej gitary, wokal i wplata w to wszystko bity z iPhone’a. Rdzeniem koncertu jest jednak człowiek z instrumentem – to stuprocentowa muzyka na żywo!
 

 

Puchowski prezentuje autorskie piosenki (również te znane z płyt Von Zeit), bluesową klasykę z Delty Missisipi oraz mnóstwo improwizowanych partii.O jego występach recenzenci piszą: „Mistrz przemówił!”,„Kosmos, zjawisko, geniusz”, „Puchowski to potęga!”.

Występował na rozmaitych scenach Europy. Współpracuje m.in. z czołowymi bluesowymi muzykami europejskimi, ze znakomitym amerykańskim harmonijkarzem Keithem Dunnem oraz swoim mistrzem, wirtuozem gitary z Nowego Jorku, Nickiem Katzmanem. Latem 2005 roku zagrał koncerty w duecie z legendą harmonijki ustnej Sugarem Blue, znanym ze współpracy m.in. z Rolling Stones czy Frankiem Zappą. Współpracuje z Martyną Jakubowicz, Tymonem Tymańskim, Michaelem Maass.


Puchowski Hrabia Von Zeit
 

Brał udział w prestiżowym projekcie koncertowym „Mistrzowie gitary”, prezentującym najwybitniejszych polskich gitarzystów. Jest profesorem warsztatów gitarowych. Nagrywa dla wytwórni Biodro Records. Solowa płyta Romek Puchowski „Simply” (2006) otrzymała wyśmienite recenzje, a album jego formacji Von Zeit „Ocieramy się” został zaliczony do grona najlepszych płyt rockowych roku 2008. Nowa płyta Romek Puchowski „Free” ukaże się jesienią tego roku.

  4 czerwca 2015 w Tawernie Kliper odbędzie się koncert Romka Puchowskiego "Blues z Marsa". Tawerna kolejny raz zadrży w posadach!


Źródła:
Agencja Artystyczna "Preludio" Cezary Strokosz
You Tube - Romek Puchowski
puchowski.vonzeit.pl« powrót do Festiwal Muzyki Gitarowej